אבקת טאנאקה להסרת שיער לצמיתות

מוצר אנטי אייג ‘ינג המשמש להלבנת העור

אבקת טאנאקה

מעולה להגנה מפני השמש ונגד קמטים

מה היא אבקת טאנאקה?

אבקת טאנאקה ושמן חריע, (קוסומבה) (safflower) להסרת שיער הן האפשרויות הטובות ביותר בעולם בהשוואה לפתרונות קבועים אחרים להסרת שיער.
בשפה המקומית של בורמה "טאנאקה" פירושו "פיל", זהו עץ ענק שנמצא בבורמה, מלזיה ותאילנד.

טאנאקה, מוצר טבעי המגיע כאבקה לטיפול באקנה, נחשב כמוצר אנטי אייג‘ינג המשמש להלבנת העור, מעולה להגנה מפני השמש ונגד קמטים, האבקה מאזנת חומציות ובעל תכונות חיטוי..

טאנאקה גם משמשת כתרופה איורודית להסרת שיער בגוף, אפילו השערות המעצבנות יעלמו.
אבקת טאנאקה ושמן חריע להסרת שיער היא שיטה טבעית עתיקה להסרת שיער לצמיתות, טאנאקה מכילה חומרים העוזרים להסרת שיער אם משתמשים בה עם שמן קוסומבה המכונה גם שמן חריע.

שמן חריע

חריע הוא צמח שגדל בהודו ובמזרח התיכון, השמן מופק מהזרעים. שמן החריע ידוע בעושרו בחומצות שומניות בלתי רוויות וביכולתו לחדור בקלות לתאים.
השמן המופק מזרעי החריע הוא חסר צבע וחסר טעם, שמן החריע מכיל גם כמות מכובדת של חומצה אלואית אשר חיונית מאוד לבריאות הקרקפת והשיער.
הוא מזין את הקרקפת והשיער, החומצה האלואית מגבירה את זרימת הדם בקרקפת, דבר אשר מעודד צמיחת שיער ומחזק את זקיקי השיער, השמן שמור על שיער מבריק וחברות הקוסמטיקה משתמשות בו גם בתכשירים קוסמטיים לשיער.
שמן חריע מעניק ברק לעור הגוף
החומצה הלינולאית שבשמן מעולה לעור שלנו , היא משפרת את מראהו ואיכותו. חדירת החומצה לבלוטות החלב שבעור עוזרת לפתוח את הנקבוביות ומפחיתה את הופעת הקומדונים ("שחורים") ואקנה, החומצה הלינולאית ממריצה ייצור תאי עור חדשים, בפעולה זו היא עוזרת לרפא צלקות ונזקי עור אחרים. ניתן למרוח את השמן ישירות על העור.

אז אחרי שלמדנו מה היא אבקת טאנאקה ושמן חריע, בואו נלמד להשתמש בהם נכון.

אז איך משתמשים

מסירים את השיער בדרך הרגילה שאתם מסירים את השיער, שעווה, גיולח וכו', לאחר מכן
מערבבים כף אחת טהורה של אבקת טאנקה עם 2 כפות שמן חריע עד ליצירת משחה, מרחו את המשחה על אזור השיער הלא רצוי שגדל על הפנים ןלהשאיר מינימום שעתיים, לאחר שעתיים שטפו אותו, או לחילופין והכי מומלץ להשאיר לאורך הלילה ולהתקלח בבוקר.

את שמן החריע מומלץ לאחסן בקירור, כמה שפחות אור ואוויר יפחיתו את סיכוייו להחמיץ. השמן אינו מתגבש בקירור וניתן לשמור אותו לאורך זמן של כמה חודשים, עד שנה

אבקת טאנאקה להסרת שיער לצמיתות
Scroll to top
WhatsApp chat