Natura-li

כינים, מה עושים ???

כינים מה עושים
כינים מה עושים
 שמפו נגד כינים סופר פלא ראש 100% טבעי

פלא ראש  –   שמפו טבעי לראש  נקי

פלא ראש  –  שמפו טבעי לראש נקי 

השמפו אינו מכיל חומרי הדברה וכיוצ”ב,  בהיותו נטול חומרים מזיקים, הוא מתאים לשימוש יומיומי ללא חשש וללא הגבלת שימוש, ללא הגבלת זמן השהיה על הראש, לכן השמפו יכול  לשמש גם כשמפו רגיל לכל בני הבית מעבר לשימוש בו כשמפו נגד כינים.

מאחר והמוצר הוא שמפו  לכל דבר אין צורך לחפוף את ראש הילד בשמפו רגיל לאחר הטיפול כנגד כינים דבר שהוא הכרחי לחלק מהמוצרים ומחייב לכן קניה של מוצר נוסף, שמפו רגיל בנוסף למוצר כנגד הכינים .

השמפו הוא מוצר טבעי המועשר בתמציות צמחיות בעלות פעילות כנגד כינים.

השמפו הוא מוצר משולב בעל פעילות כפולה : מחד – סילוק כינים ונקיון הראש,  במידה ויש ילד נגוע בכינים. 

מאידך  – מניעת הדבקה במידה וילד חופשי מכינים נפגש עם ילד נגוע בכינים .

אין עוד מוצר כזה שהוא גם טבעי , גם שמפו גם מסלק כינים וגם מונע הדבקה חוזרת.

מאחר והמוצר מכיל סדרה של חומרים פעילים כנגד כינים הסיכוי שכינים תרכושנה עמידות כלפיו הוא זניח ולמעשה אפסי, בעיית רכישת העמידות בפני כינים היא הבעיה העיקרית שבה נתקלים המוצרים הכימיים המובילים השוק (כל מוצר מכיל חומר פעיל אחד) והיא זו הגורמת לצורך להחליפם אחת לכמה שנים.

שמפו נגד כינים פלא ראש קיים בשוק מעל ל 15 שנה בהן נמכרו עשרות אלפי בקבוקים, מעולם לא נתקלנו בבעיית עמידות החומר לתווך ארוך.

כדי להיות בטוחים מראש שלא ניתקל בבעיה זו, אנחנו מקפידים לשפר את המוצר אחת לכמה שנים, זאת ע”י הוספת חומרים פעילים טבעיים נוספים, זו הסיבה ששמו של המוצר המקורי שהיה ” פלא ראש ” הוסב לפני מ”ס שנים לסופר פלא ראש ועתיד לשנות את שמו בעקבות הוספת חומרים פעילים נוספים לסופר אקסטרא פלא ראש.

השמפו אינו מכיל אלכוהול

השמפו אינו מכיל חומרי צבע

השמפו אינו מכיל SDS

השמפו לא נוסה על בעלי חיים

אריזת המוצר ניתנת למיחזור

המוצר נתמך על ידי שירות הלקוחות של החברה שפתוח 24 שעות ביממה לכל שאלה בעיה   הערה  ואפילו תלונה.
להתקשר ל  02-5861007

 

שמפו נגד כינים סופר פלא ראש
שמפו נגד כינים סופר פלא ראש
שמפו נגד כינים סופר פלא ראש
שמפו נגד כינים סופר פלא ראש

תכונותיו של המוצר המוגמר :

בטיחות : פלא ראש הינו מוצר ברישיון משרד הבריאות בטוח לגמרי . בהיותו נטול חומרים   מזיקים, הוא מתאים לשימוש יומיומי ללא חשש . זאת ללא הגבלת גיל , כמות , תדירות טיפול וזמן  השהיה  של החומר על הראש, ניתן לשפוך כל יום בקבוק שלם על ראש הילדים – אין בעיה מבחינת הבטיחות, כמובן שאין בכך צורך וחבל על הכסף.

מבחינת הגיל המינימאלי לשימוש אין הגבלה על ידי  משרד הבריאות, למרות זאת  קבענו קו תחתון שרירותי של גיל שנתיים שמתחתיו אנחנו מבקשים לא להשתמש במוצר, אל תשאלו מה ההיגיון בקביעת הקו הזה כאמור הוא נקבע שרירותית.

 בנוסף השמפו  אינו מכיל אלכוהול – בהתאם למגמה שקיימת כיום להוציא מסיבות בטיחות מרכיב זה ממוצרים  שבאים במגע עם הגוף.

השמפו אינו מכיל  חומרי צבע .

היצור של המוצר נעשה בחברת כצ”ט על פי נוסחאות שפותחו על ידנו,  החברה נבחרה על ידנו מאחר והיא ידועה באמינותה הגבוהה הן מבחינת היצור והן מבחינת מערך ביקורת האיכות הגבוהה שלה . כמובן שעל כל בקבוק מוטבע מספר אצווה ותאריך תפוגה .

יעילות : על סמך ניסיון מצטבר מעל 10 שנים ועשרות אלפי בקבוקים נמצא ששמפו פלא ראש עמד בציפיות והוכיח את עצמו הן בסילוק כינים והן במניעת הדבקה חוזרת, זאת במידה ומשתמשים בו לפי הוראות השימוש.

כמובן שכמו לגבי כל מוצר מפעם לפעם ישנו לקוח לא מרוצה, במקרים כאלו ראו את צורת ההתייחסות שלנו כמפורט בסעיף שרות לקוחות .

 מוצר טבעי : המוצר הוא טבעי ומכיל תמציות צמחיות ושמנים מהצומח,  אך למען הדיוק ראוי לציין  מכיל גם חומרים שאינם טבעיים  ( מרכיבי הסבון – השמפו בעצמו ) . בכל מקרה כל החומרים המרכיבים את המוצר , הן הטבעיים והן כאלה שאינם טבעיים , אין בהם שום סיכון . כולם מאושרים  לשימוש קוסמטי. לבעלי הידע שביניכם/ן כולם מופיעים ב CTFA  שזו האנציקלופדיה הבינלאומית  לחומרים קוסמטיים שאינם מסוכנים .

ראוי לציין ששמות כל החומרים המרכיבים את המוצר מצוינים בתווית האחורית של הבקבוק וכל אחד/ת  יכול/ה לקרוא בדיוק מה הוא או היא שמ/ה על ראש הילד/ה.

לרחמנים : המוצר לא נוסה על בעלי חיים .

לירוקים : במטרה לא לפגוע בכדור הארץ הנחמד שלנו הקפדנו על אריזה ממוחזרת.

חסרונות המוצר : צורת החפיפה במשך שמונה ימים . זה המחיר שהלקוח ” משלם ” עבור עניין הבטיחות   שכפי שצוין לאורך כל הדרך עמד בראש מעינינו .

המוצר כוון מראש לאותם הורים שחוץ מלסלק כינים איכפת להם מה הם שמים על ראש הילדים שלהם !!!

במידה ויש למישהו/היא שאלות לגבי מרכיב מסוים 

המוצר נתמך על ידי שירות הלקוחות של החברה שפתוח 24 שעות ביממה לכל שאלה בעיה   הערה  ואפילו תלונה.
להתקשר ל  02-5861007
כינים, מה עושים ???

כתיבת תגובה

Scroll to top
דילוג לתוכן