Natura-li

חינה לשיער ⁕ צבעי שיער טבעיים - 052-3852200

כיצד להשתמש במולטני מיטי לטיפוח השיער

דע את היתרונות
Multani mitti אינו דורש הקדמה בכל הנוגע לטיפוח העור. אבל האם אתה יודע, multani mitti יעיל באותה מידה גם לשיער שלנו. קרקפת שמנונית, שיער שומני, קשקשים, ריח קרקפת, שיער עמום או שיער יבש – multani mitti יכול לפתור הכל אם נשתמש בו בצורה הנכונה. כאן במאמר זה, נדון על השימוש והיתרונות של multani mitti לטיפול בשיער. היתרון העיקרי של שימוש ב-multani mitti על השיער הוא שהוא מנקה לעומק את השיער שלנו מבלי להפוך אותו יבש. תכולת המינרלים העשירה של multani mitti מסייעת בהגברת זרימת הדם בזקיקי השיער, ובכך מקדמת את בריאות השיער הכללית שלנו. כדי לדעת יותר, המשך לקרוא את המאמר למטה על multani mitti לטיפול בשיער.
יתרונות השימוש ב-Multani Mitti לטיפוח השיער
היתרון החשוב ביותר בשימוש ב-multani mitti לטיפוח השיער הוא תכונות הניקוי העמוק שלו. רוב השמפו הקיימים בשוק מכילים סולפט, המשמש כחומר הניקוי העיקרי. עם זאת, סולפט יכול להזיק לשיער שלנו וגם לקרקפת בטווח הארוך.

Multani mitti הוא חומר ניקוי טבעי, שאינו גורם כל נזק לשיער שלנו כמו גם לקרקפת. החלק הטוב ביותר הוא שהוא מסיר לכלוך וזיהומים מבלי לחסל את השמן הטבעי של הקרקפת והשיער שלנו.

Multani mitti, כאשר משתמשים בו באופן קבוע לטיפוח שיער, מסייע בשיפור זרימת הדם בקרקפת. זה בתורו מבטיח שזקיקי השיער מקבלים הזנה וחומרי הזנה מיטביים. זה גורם עוד יותר להפחתת נשירת שיער כמו גם לצמיחת שיער טובה יותר
לפעמים, הצטברות על הקרקפת שלנו גורמת לריח רע בשיער שלנו. Multani mitti הוא פתרון מצוין לכך. זה עוזר בניקוי רעלים מהקרקפת שלנו ומסיר את הזיהומים כדי למנוע קרקפת ריחנית.

Multani mitti היא דרך טבעית נהדרת לטיפול בקשקשים. שימוש קבוע ב-multani mitti לטיפול בשיער מסייע בניקוי עמוק של הקרקפת, הסרת פתיתי הקשקשים, הפחתת גירוד וכן גירוי בקרקפת הנגרם מקשקשים.

אנשים עם קרקפת שומנית סובלים לעתים קרובות מקשקשים שומניים, שממש קשה להיפטר מהם. אבל, multani mitti יכול לפתור גם את זה. הוא מסיר את השמן הנוסף מהקרקפת מבלי להקנות יובש, ובכך הקרקפת נשארת בריאה וכן מאוזנת והקשקשים מתרחקים.

Multani mitti, כאשר משתמשים בו בשילוב עם המרכיבים הנכונים, יכול לתחזק את השיער שלנו לעומק מהשורשים ועד לקצותיו ולהחזיר לו את הברק.

Multani mitti היא דרך טבעית נהדרת ליישר את השיער שלנו. שימוש במוצרי החלקה והחלקת שיער על בסיס כימי עלול לפגוע במנעולים היקרים שלנו, ולהפוך אותם יבשים ומשעממים. שימוש ב-multani mitti יכול למנוע נזק לשיער, תוך כדי החלקה של השיער שלנו בצורה טבעית.

בניגוד לאמונה הרווחת, multani mitti עובד באותה מידה לשיער שמן ויבש כאחד. שימוש קבוע ב-multani mitti לטיפול בשיער יכול להחזיר את הלחות לשיער ללא כל שמנוניות, וכך השיער נשאר בריא ורך.
כיצד להשתמש ב-Multani Mitti לטיפוח השיער
1. מארז שיער פשוט Multani Mitti
איך להכין?
קח 2-3 כפות אבקת מולטני מיטי בקערה והוסיפו לה מעט מים רגילים. מערבבים יחד ומכינים משחה חצי סמיכה.

שים בשמפו את השיער שלך ואז מרחי את חבילת השיער הזו על כל השיער וגם על הקרקפת. עסו כמה דקות ותן לאריזת השיער להישאר עוד 15 דקות. לשטוף במקלחת.

החל מחדש את התרופה הפשוטה הזו עם multani mitti לטיפול בשיער פעמיים בשבוע.
2. Multani Miiti ומיץ לימון לטיפוח שיער שמן
כיצד להשתמש ב-multani mitti ומיץ לימון לטיפוח שיער שמן?
קח 2-3 כפות אבקת מולטאני מיטי (בהתבסס על אורך השיער שלך) והוסף לזה 1-2 כפות מיץ לימון טרי ומעט מים. מערבבים הכל יחד כדי להכין את חבילת השיער.

מרחו את התערובת על כל השיער כמו גם על הקרקפת ועסו את הקרקפת למשך מספר דקות. המתן עוד 15 דקות ואז שטפו.

החל מחדש את התרופה השמנונית הזו לטיפוח השיער עם מולטאני מיטי ומיץ לימון פעם או פעמיים בשבוע.
יתרונות –
למיץ הלימון יש תכונות ניקוי מצוינות והוא מסייע בהעלמת כל זכר ללכלוך ודביקות של הקרקפת, ומותיר אותך עם קרקפת רעננה, קלילה ומנקה ביסודיות.

בנוסף, מיץ לימון הוא עפיצות טבעית. הוא סופג את עודפי השמן מהקרקפת והשיער וכן מסדיר את ייצור השמן על ידי בלוטות החלב בקרקפת.

אחת הדרכים הטובות ביותר להבטיח שהשיער והקרקפת שלנו לא ישתנו במיוחד היא על ידי איזון רמת ה-pH של הקרקפת. התכונות החומציות של מיץ הלימון יכולות לשחזר את רמת ה-pH של הקרקפת שלנו, מה שמוביל לקרקפת בריאה וגם לשיער בריא.

חומצת הלימון הקיימת במיץ הלימון מקלפת את הקרקפת ועוזרת להשיל את תאי העור המתים ואת פתיתי הקשקשים שהצטברו על הקרקפת. למיץ הלימון יש תכונות אנטי פטרייתיות חזקות, המסייעות להיפטר מקשקשים כמו גם מזיהומים אחרים בקרקפת.

נוגדי החמצון והוויטמינים המצויים במיץ הלימון עוזרים מאוד לשמור על בריאות הקרקפת והשיער ללא קשקשים. יתר על כן, התכונות האנטי דלקתיות של מיץ הלימון מרגיעות גירויים ודלקות בקרקפת.

לא רק קשקשים, אלא גם מיץ לימון יעיל מאוד בטיפול בגירוד של הקרקפת. הגירוד בקרקפת יכול להיגרם מזיהום פטרייתי, קשקשים או הצטברות לכלוך. חומצת לימון במיץ לימון מנקה את הקרקפת לעומק ומסירה הצטברות כדי להיפטר מהקרקפת המגרדת.

מיץ הלימון עשיר בויטמין C. ויטמין C עוזר להצמיח שיער חזק וארוך יותר. מריחה מקומית של מיץ לימון מחזקת את זקיקי השיער ומעוררת צמיחת שיער חדשה.

יתרה מכך, מיץ הלימון מכיל "לימונן", תרכובת המועילה ביותר להוספת ברק לשיער.
3. Multani Mitti, שמן עץ התה וג'ל אלוורה לטיפוח שיער נגד קשקשים
כיצד להשתמש ב-multani mitti, שמן עץ התה וג'ל אלוורה לטיפול בשיער נגד קשקשים?
בקערה, קחו 2-3 כפות אבקת מולטני מיטי והוסיפו לזה 2-3 כפות ג'ל אלוורה. יוצקים גם 3-4 טיפות שמן אתרי עץ התה. מערבבים הכל יחד ומורחים את התערובת על כל הקרקפת.

השאירו אותו למשך 20-30 דקות ולאחר מכן שטפו אותו. החל מחדש את התרופה נגד קשקשים זו עם מולטאני מיטי, שמן עץ התה וג'ל אלוורה כדי להדוף קשקשים פעם או פעמיים בשבוע.
יתרונות –
שמן עץ התה –
שמן עץ התה הוא מרכיב טבעי נהדר להילחם בקשקשים. הוא מכיל טרפן פחמימנים, מונוטרפנים וססקוויטרפנים כמרכיבים העיקריים שלו.

תרכובות אלו אחראיות ליתרונות האנטי בקטריאליים, האנטי ויראליים כמו גם אנטי פטרייתיים של שמן עץ התה.

הוא מכיל גם טרפינן-4-אול, תרכובת, בעלת תכונות אנטי בקטריאליות ואנטי פטרייתיות חזקות. תכונות אלו של שמן עץ התה הופכות אותו ללוחם קשקשים חזק.

קשקשים נגרמות לעתים קרובות על ידי Malassezia, סוג של פטריות. הוא קיים באופן טבעי על הקרקפת אך לפעמים יכול לצאת משליטה ומוביל לצמיחת תאי עור קיצונית.

תאים אלה, כאשר מתים, הופכים לקשקשים. שמן עץ התה, עם תכונותיו האנטי פטרייתיות, יכול להדוף את הפטרייה ועוזר להיפטר מקשקשים על ידי שליטה על המצב.

עודף שמן שהצטבר על הקרקפת עלול לגרום להיווצרות קשקשים. שמן עץ התה הוא עפיצות טבעית.

כאשר אנו משתמשים בו על הקרקפת, הוא מסיר את הזיעה, החלב העודף, תאי העור המתים ומשקעי המוצר מהקרקפת כדי להיפטר מקשקשים.

בהיותו אנטי ספטי ואנטי דלקתי באופיו, שמן עץ התה מספק הקלה מרגיעה לקרקפת המגורה עקב קשקשים. כמו כן הוא מאיץ את תהליך הריפוי ומונע התפשטות של פתיתי קשקשים.

מריחה קבועה של שמן עץ התה לא רק מנקה את הקרקפת מפתיתי קשקשים קיימים, אלא גם מונעת התקפות עתידיות.
אלוורה ג'ל –
אלוורה פועלת נפלא כדי להדוף קשקשים. הוא מגיע עם תכונות מרגיעות ולחות, המסייעות להיפטר מקשקשים ולהחזיר את הקרקפת בריאה.

זה מוסיף לחות לקרקפת יבשה ומסייע בריפוי היובש, שהוא אחד הגורמים העיקריים מאחורי קשקשים.

אלוורה, כאשר מורחים אותה על הקרקפת, מספקת הקלה מהגירוד של הקרקפת הנגרם מקשקשים, הודות ליתרונותיה נגד גירוד.

יתר על כן, התכונות האנטי דלקתיות של האלוורה מספקות הקלה מרגיעה לקרקפת המגורה ומזרזת את תהליך הריפוי.

אלוורה מגיעה עם תכונות אנטי פטרייתיות טבעיות, המסייעות להרוס את הפטרייה הגורמת לקשקשים וגם מונעת ממנה לחזור.

חשוב מאוד לשמור על איזון ה-pH האידיאלי של הקרקפת כדי למנוע קשקשים ובעיות אחרות בקרקפת. יישום קבוע של אלוורה מחזיר את איזון ה-pH האידיאלי של הקרקפת, ובכך שומר על קשקשים נקייה ובריאה.
אלוורה מגיעה עם פקטין ופוליסכרידים, המעודדים צמיחת תאים בריאה. תאים בריאים אלו מחליפים את הפגועים בקרקפת ומשחזרים את בריאותה וכן הופכים אותה לעמידה בפני קשקשים וגירויים אחרים בקרקפת.

אנו יודעים שיובש בקרקפת הוא גורם מרכזי מאחורי קבלת קשקשים. עם זאת, עודף שמן שהצטבר על הקרקפת יכול גם להוביל להיווצרות קשקשים.

לאלוורה תכונות עפיצות טבעיות, המסייעות בניקוי עמוק של הקרקפת והסרת עודפי החלב וזיהומים אחרים. זה עוזר לשמור על שמן הקרקפת נקי וגם מונע קשקשים שומניים
4. מולטני מיטי ויוגורט לטיפוח שיער יבש
כיצד להשתמש ב-multani mitti ויוגורט לטיפול בשיער יבש?
קח 2-3 כפות אבקת מולטני מיטי (בהתבסס על אורך השיער שלך) בקערה והוסיפו לזה 1-2 כפות יוגורט רגיל וטרי. מערבבים יחד כדי להכין את חבילת השיער.

יש למרוח אותו על כל השיער כמו גם על הקרקפת ולעסות בעדינות בקצות האצבעות למשך מספר דקות. השאר את מסכת השיער למשך 20 דקות נוספות ולאחר מכן השתמש בשמפו עדין כדי לשטוף אותה.

החל מחדש את חבילת השיער של מולטני מיטי ויוגורט לטיפול בשיער יבש פעם או פעמיים בשבוע.
יתרונות –
יוגורט ידוע ביתרונות הלחות הנפלאים שלו לשיער שלנו. זה עושה פלאים להיפטר משיער יבש, עמום ובלתי ניתן לניהול, על ידי עבודה כמרכך שיער טבעי.

זה עוזר להשיג שיער חלק ומבריק באופן טבעי בשימוש קבוע.

השיער שלנו עשוי מקרטין, שהוא סוג של חלבון. לכן, כל סוג של אובדן חלבון משפיע קשות על השיער שלנו וגורם נזק לשיער. היוגורט עשיר בחלבונים, מה שעוזר לחדש את החלבון האבוד ומשפר את מרקם השיער שלנו.

יחד עם זה, יוגורט מגיע גם עם חומרים מזינים אחרים ידידותיים לשיער, כמו ויטמין B, D וכו'. רכיבים תזונתיים אלו מזינים את זקיקי השיער, מקנים את הנזק מבפנים ומחזקים את צמיחת השיער יחד עם שיפור מרקם השיער.

בהיותו תוצר לוואי של חלב, יוגורט מגיע גם עם חומצה לקטית.

חומצה לקטית עוזרת לקלף את הקרקפת ומסירה את הלכלוכים והצטברות מזקיקי השיער, שלעתים קרובות מעכבים את צמיחת השיער ומשפיעים גם על מרקם השיער שלנו. זה בתורו עוזר להפוך את השיער שלנו לרך וחלק.

יחד עם הפילינג, חומצת חלב מספקת דחיפה של לחות והזנה לשיער ולקרקפת, ובכך משפרת את בריאות השיער הכללית שלנו.

רדיקלים חופשיים אחראים לרוב לגרימת נזק לשיער, כגון שיער יבש ומשעמם. היוגורט מועשר בתכונות נוגדות חמצון, ומכאן שהוא מנטרל את נזקי הרדיקלים החופשיים ומשקם שיער בריא.

מומחים מדגישים לעתים קרובות על שמירה על איזון ה-pH האידיאלי של הקרקפת כדי לשמור על שיער רך ומבריק.

מריחה קבועה של מרכך שיער טבעי עם יוגורט מועילה מאוד כדי להחזיר את איזון ה-pH האידיאלי של הקרקפת ובכך להבטיח קרקפת בריאה ושיער יפה.
5. Multani Mitti ושמן קוקוס לטיפוח שיער ארוך
איך להשתמש במולטני מיטי ושמן קוקוס לטיפוח שיער ארוך?
בקערה, קח 2-3 כפות אבקת מולטני מיטי. הוסף לזה קצת שמן קוקוס. מערבבים אותם יחד כדי להכין את חבילת השיער.

יש למרוח אותו על כל הקרקפת וגם על השיער ולעסות בעדינות עם קצות האצבעות למשך זמן מה. השאר את חבילת השיער למשך 20 דקות ולאחר מכן השתמש בשמפו עדין כדי לשטוף אותה.

החל מחדש את התרופה הביתית הזו עם מולטאני מיטי ושמן קוקוס לטיפוח שיער ארוך פעם או פעמיים בשבוע.
יתרונות –
שמן קוקוס הוא סם הקסם לשיער שלנו. זה יכול לפתור כמעט את כל צרות השיער שלנו, כולל ריסון נשירת שיער וקידום צמיחת שיער חדש.

עיסוי קרקפת קבוע עם שמן קוקוס עוזר להגביר את זרימת הדם בקרקפת, מה שמביא לזרימה טובה יותר של חמצן וחומרי תזונה חיוניים אחרים לזקיקי השיער, חיזוקם ועצירת נשירת השיער, כמו גם לחידושם להגדלת שיער חדש.

אתה לא יכול לצפות לצמיחת שיער בריאה מקרקפת לא בריאה. שמן קוקוס עוזר לשמור על קרקפת בריאה, עם תכונותיו האנטי ויראליות, אנטי בקטריאליות כמו גם אנטי פטרייתיות.

שימוש קבוע יכול לטפל בקשקשים וזיהומים פטרייתיים אחרים על הקרקפת, שעלולים לגרום לנשירת שיער מאסיבית.

בנוסף, שמן קוקוס מכיל תרכובות נוגדות חמצון שונות. הם עוזרים להגן על השיער והקרקפת מההשפעות המזיקות של רדיקלים חופשיים כמו גם אלמנטים חיצוניים שעלולים להזיק לזקיקי השיער שלנו.

שמן קוקוס הוא מקור טבעי נהדר לויטמין E, הפועל יחד עם ויטמין K כמו גם ברזל, להזנת זקיקי השיער ולחיזוק שורשי השיער, ובכך לבלום את נשירת השיער ולהגביר את צמיחת השיער.

חלבון הוא אבן הבניין של השיער שלנו. השיער שלנו עשוי מ-70% קרטין, שהוא סוג של חלבון. לכן, כל אובדן חלבון עלול לגרום לנזקי שיער חמורים, כולל נשירת שיער בלתי נשלטת.

שמן קוקוס מכיל חומצות שומן חיוניות, כגון, חומצה לאורית, חומצה קפרית וכו' המסייעות בקשירה לחלבוני השיער, ומונעות איבוד חלבון. בדרך זו, שמן קוקוס עוזר לעצור את נשירת השיער ולעודד צמיחת שיער מחודשת.

שמן קוקוס יכול לחדור לזקיקי השיער טוב יותר מרוב שמני הנשא האחרים. זה עוזר עוד יותר להזנה טובה יותר לזקיקי השיער ומחזק אותם כדי למנוע נשירת שיער וכן לגרום לצמיחת שיער חדשה.

כאן חלקנו חמש דרכים נפלאות להשתמש ב-multani mitti לטיפול בשיער. זוהי דרך זולה אך נפלאה לשפר את בריאות השיער שלנו. אהבתם את המאמר הזה? שתף את המשוב שלך למטה בתגובות.

Scroll to top